Blokady parkingowe ocynk

Nasza firma specjalizuje się w produkcji blokad miejsc parkingowych. Produkty te skutecznie uniemożliwiają parkowanie w niepożądanej przestrzeni, tym samym ją zabezpieczając. Jest to świetna propozycja dla wszystkich właścicieli miejsc postojowych publicznych takich jak na przykład sklepy, lokale użytkowe etc. oraz osób, które mają prywatne nieogrodzone strefy. Oczywiście zamontowanie blokady na miejsca parkingowe musi być zgodne z wytycznymi prawnymi.

Produkty w podkategoriach

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Blokady miejsc parkingowych najwyższej jakości

Proponowane przez nas produkty zostały wykonane z najwyższej jakości ocynkowanej stali, dzięki czemu są trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia wynikające z wilgoci, temperatury i wielu innych szkodliwych czynników. Nie ulegają także korozji i są bardzo wytrzymałe na usterki mechaniczne, amortyzując uderzenia. W asortymencie sklepu znajdziecie Państwo także modele składane oraz na klucz, które umożliwiają łatwe pozbycie się przedmiotu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu blokady miejsc parkingowych w atrakcyjnej cenie! W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu - chętnie pomożemy Państwu wybrać idealny produkt. 

Trwałe i wytrzymałe blokady na miejsca parkingowe

Każda oferowana blokada miejsca parkingowego została zaprojektowana tak, by była dyskretna. Dzięki neonowym, kontrastującym paskom wykonanym z folii odblaskowej jest bardzo dobrze widoczna dla każdego, również w nocy i nie stwarza tym samym ryzyka kolizji. Szczególnie godne uwagi są warianty składane oraz na klucz, ponieważ umożliwiają łatwe oraz szybkie opuszczenie blokady na miejsca parkingowe bez konieczności jej całkowitego demontażu.


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio