Instrukcje

Przy zakupie wyrobów drewnianych tworzących tzw. małą architekturę miejską lub oferowanych w naszym sklepie systemów zabezpieczeń parkingowych, warto zapoznać się ze stosownymi wskazówkami odnośnie do ich użytkowania. Instrukcje, które są dostępne w tej kategorii w wygodnej formie elektronicznej, zawierają przejrzyście sformułowane opisy poszczególnych czynności, jakie należy wykonać np. w ramach impregnacji drewna czy instalowania blokad słupkowych. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Instrukcje pielęgnacji drewna i użytkowania oraz montażu blokad słupkowych

Specjalne zapory uniemożliwiające parkowanie w konkretnych miejscach muszą być w sposób właściwy zainstalowane. Poprawny montaż z użyciem odpowiednich elementów dodatkowych sprawi, że elementy te będą bardzo stabilne i tym samym zabezpieczone przed aktami wandalizmu czy wszelkimi próbami usunięcia ich w celu jego ominięcia. Zarówno ich przygotowanie, jak i użytkowanie, powinno odbywać się zgodnie ściśle z zaleceniami producenta. Z tego względu na stronie internetowej naszego sklepu udostępniamy stosowną instrukcję zawierającą niezbędne informacje w tym zakresie.

Oprócz tego proponujemy również dokumentację przydającą się w kontekście korzystania z drewnianych elementów małej architektury miejskiej, umieszczonych w miejscach narażonych na działanie czynników zewnętrznych. Ławki, kosze na śmieci lub inne tego typu rzeczy z drewna warto regularnie poddawać impregnacji w celu utrzymania estetycznego ich wyglądu. To istotne również ze względu na zwiększenie trwałości tego naturalnego materiału. Opis metod pielęgnacji, znajdujący się w instrukcji, jest zbiorem informacji, które przydają się m.in. zarządcom posesji zarówno prywatnych, jak i publicznych. Zachęcamy do pobierania dokumentacji dostępnych na naszej stronie w formie elektronicznej – pliki m.in. z materiałami na temat blokad słupkowych i wyrobów drewnianych są bezpłatne!


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio