Kosze na śmieci betonowe

Aby zadbać o czystość i porządek w miejscach publicznych, gdzie często pojawiają się ludzie, konieczne jest ustawianie pojemników na odpady. Polecamy dostępne w poniższej ofercie zewnętrzne, betonowe kosze na śmieci. Ich uniwersalny design jest ponadczasowy i pasuje do różnych aranżacji miejskiego krajobrazu, zachowując spójność z pozostałymi elementami małej architektury. Jednocześnie zastosowanie tego materiału czyni je bardzo odpornymi na uszkodzenia. W MetalMix mamy szeroki ich wybór obejmujący zarówno proste modele z betonu, jak i bardziej fantazyjne, cechujące się pięknym wyglądem.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Praktyczne i trwałe betonowe pojemniki na odpady

Aranżując przestrzeń miejską, trzeba brać pod uwagę zarówno wygląd małej architektury, jak i jej funkcjonalność. Betonowe pojemniki na odpady wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w tym związane z działalnością wandali, a także niepodatnością na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Ich zaletą jest też masywna konstrukcja, dzięki której pewnie stoją na podłożu – są bardzo stabilne i trudne do wywrócenia zarówno przez wiatr, jak i ludzi.

Wykonane z betonu kosze na śmieci dostępne są w różnych formach, więc z łatwością da się je dopasować do wybranego stylu aranżacji np. przestrzeni miejskiej. Oprócz tego można je dobierać do potrzeb pod kątem pojemności. W ich wnętrzu umieszczone są metalowe wkłady, których opróżnianie jest bardzo wygodne.

MetalMix poleca betonowe kosze na śmieci

Dostępny w ofercie zewnętrzny, wykonany z betonu kosz na śmieci doskonale nadaje się do ustawienia m.in. w parkach, na deptakach, pod budynkami użytku publicznego czy przy przystankach komunikacji zbiorowej. Ich uniwersalny wygląd sprawia, że elegancko wyglądają również, w połączeniu z innymi materiałami, jak drewno i metal, więc dobrze prezentują się np. obok ławek czy lamp ulicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi betonowymi pojemnikami na odpady oraz składania zamówień – gwarantujemy sprawną ich realizację.


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio