Kosze na śmieci stalowe

W trakcie zagospodarowywania przestrzeni miejskiej należy zadbać zarówno o jej atrakcyjny wygląd, jak i funkcjonalność, montując w niej elementy małej architektury. Zalicza się do nich m.in. zewnętrzne, stalowe lub drewniane kosze na śmieci, dostępne w poniższej ofercie naszego sklepu. Ich obecność przede wszystkim ułatwia utrzymanie czystości na danym obszarze. W asortymencie MetalMix dostępne są atrakcyjnie wyglądające modele, których szeroki wybór ułatwia dobór pojemnika na odpady do potrzeb. Mogą być z metalu lub drewna, ale oferujemy również wersje łączące oba te materiały.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Solidne, stalowe i drewniane pojemniki na odpady

To bardzo ważne, żeby drewniane lub stalowe pojemniki na odpady były ustawiane wszędzie tam, gdzie przebywa dużo ludzi. Dlatego najczęściej spotyka się je m.in. przy ławkach w parku, obok ścieżek rowerowych i chodników, pod szkołami, bankami czy galeriami handlowymi, a także w miejscach, w których zawsze pojawia się dużo śmieci, jak targowiska czy stadiony. Żeby dana przestrzeń prezentowała się estetycznie, zewnętrzne kosze powinny być designem dopasowane do pozostałych elementów krajobrazu.

Oprócz tego istotna jest ich solidność – tę gwarantuje zarówno drewno, jak i metal, czyli materiały, z których wykonane są nasze elementy małej architektury miejskiej. Oferujemy je zarówno w wersji wysokiej na nodze, jak i niskiej. Są przystosowane do zabetonowania w podłożu, w celu ich stabilnego zamocowania.

Stalowe kosze na śmieci dostępne w MetalMix!

W asortymencie naszego sklepu mamy wiele zewnętrznych, stalowych i drewnianych koszy na śmieci, które będą się ładnie prezentować w każdej przestrzeni miejskiej. Dostępne modele wyróżniają się estetycznym designem oraz przede wszystkim ponadprzeciętną trwałością. Pojemniki do odpadów zostały wykonane z materiałów o wysokiej odporności na niekorzystne czynniki atmosferyczne, jak deszcz, śnieg, promieniowanie UV czy wahania temperatur. Wykazują się także dużą niepodatnością na akty wandalizmu, dlatego będą służyć przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień!


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio