Ławki betonowe

Od lat dostarczamy na rynek najwyższej jakości elementy małej architektury. Szczególnie dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się betonowe ławki parkowe i miejskie. Jest to wynik udanego połączenia walorów wizualnych i użytkowych, a także korzystnego stosunku ceny do jakości. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem produktowym obejmującym modele z oparciem, jak i bez.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Wyjątkowe ławki do parków i przestrzeni miejskich

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji betonowych ławek parkowych i miejskich. Dzięki ścisłej współpracy z licznymi podmiotami gospodarczymi oraz przedstawicielami instytucji publicznych w pełni rozumiemy potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na bezkompromisowe podejście do selekcji surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym. Sprawia to, że produkty z naszym logo wyróżniają się podwyższoną odpornością na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak opady atmosferyczne, promieniowanie UV czy oddziaływania mechaniczne, w tym uszkodzenia spowodowane aktami wandalizmu. Solidne wykonanie idzie w parze z konkurencyjną ceną niezależnie od wielkości zamówienia, co jest szczególnie istotne w przypadku zleceń o charakterze publicznym.

Dbamy o właściwości użytkowe naszych produktów. Jednocześnie równy nacisk kładziemy na walory wizualne i estetykę. Nasi projektanci doskonale znają aktualne trendy w małej architekturze, dzięki czemu oferowane przez nas ławki betonowe miejskie i parkowe idealnie prezentują się w przestrzeni publicznej. Pozwalamy klientom wpływać na ostateczny wygląd zamawianych elementów. Gres betonowy wykorzystany do produkcji dostępny jest w kolorze kamienia rzecznego oraz kamienia rzecznego barwionego na czerwono. Z kolei listwy z drewna iglastego mogą być pomalowane lakierobejcą w kolorze mahoniu, palisandru, ciemnego orzecha, tiku lub dębu.


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio