Stojaki na rowery

Stale rosnąca popularność rowerów sprawia, że obowiązkowym elementem małej architektury miejskiej stają się przeznaczone dla nich metalowe stojaki. Akcesoria te pojawiają się zarówno w przestrzeni publicznej, jak i m.in. na terenie parkingów galerii handlowych, kin, biurowców i wielu innych miejscach. Sprzedajemy je w poniższej ofercie sklepu internetowego naszej firmy MetalMix. Jako ich producent, możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania tych produktów. Są solidne, odporne na trudne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, a do tego cechują się dużą funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami i zakupów – gwarantujemy sprawną realizację zamówień!

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Wiele rodzajów solidnych stojaków na rowery

Nieustannie poszerzamy asortyment naszego sklepu internetowego, proponując stojaki na rowery w wielu różnych formach oraz konfiguracjach. Dostępne w ofercie modele różnią się od siebie m.in.:

  • ilością stanowisk rowerowych,
  • kształtem pałąków,
  • wysokością – mamy zarówno wersje pod mniejsze, jak i większe jednoślady, w tym łączone,
  • sposobem montażu – sprzedajemy modele wolnostojące i z systemem mocowania do podłoża.

Niezależnie od wyboru, każdy z nich charakteryzuje się bardzo sztywną konstrukcją odpowiednio zabezpieczoną przed korozją. Ponieważ stawiamy na najwyższą jakość, wykonujemy je wyłącznie z materiałów grubościennych. Sprawia to, że nasze produkty są w stanie znieść duże obciążenia, w tym związane z aktami wandalizmu. Ich dodatkową zaletą jest modułowa forma, dzięki czemu stojak na rower można łączyć z innymi, zwiększając tym samym liczbę stanowisk.

Wysokiej jakości i tanie stojaki rowerowe

Choć gwarantujemy najwyższą jakość stojaków rowerowych, jednocześnie sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do wyboru modelu idealnie dopasowanego do potrzeb i składania zamówień. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem specjalistów firmy MetalMix.


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio