Podstawy znaków drogowych

Dostępna w poniższej ofercie naszego sklepu internetowego podstawa umożliwia tymczasowe ustawianie na drogach i placach budowy takich elementów, jak znaki drogowe, barierki, słupki czy sygnalizacja ostrzegawcza. Produkowana z różnego rodzaju mieszanek gumowych lub tworzyw sztucznych stanowi doskonałą alternatywę m.in. dla trudnych w transporcie i rozstawianiu obciążeń betonowych. Ponieważ jesteśmy producentem tego typu wyposażenia małej architektury miejskiej, gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz ich zgodność z aktualnie obowiązującymi normami. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Dlaczego warto kupować nasze podstawy do znaków drogowych?

Nasze produkty cechuje wszechstronność zastosowania. Oferujemy podstawy do znaków drogowych, barierek, słupków, sygnalizacji ostrzegawczej i innych elementów poprawiających bezpieczeństwo. Doskonale sprawdzają się m.in. na remontowanych fragmentach dróg, w miejscach zmiany organizacji ruchu czy w obrębie placów budowy.

Jednak tym, co najbardziej wyróżnia dostępne w asortymencie MetalMix produkty, jest:

  • solidność wykonania, odporność na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne – do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały,
  • wyjątkowa prostota montażu,
  • konkurencyjna cena.

Oprócz tego, dzięki nieustannemu podnoszeniu wydajności naszego zakładu produkcyjnego, gwarantujemy sprawną realizację zamówień, niezależnie od ich wielkości.

Solidne, łatwe w przenoszeniu podstawy do znaków i innych elementów drogowych

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu MetalMix i zamawiania solidnych podstaw do znaków drogowych, barierek, słupków i sygnalizacji ostrzegawczej. Dzięki specjalnym uchwytom są wygodne w przenoszeniu, a odpowiednio zaprojektowana podstawa zwiększa ich przyczepność do podłoża.  W razie dodatkowych pytań zawsze służymy fachową pomocą, wystarczy się z nami skontaktować!


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio