Słupki drogowe

Słupki drogowe wyznaczające ciągi kierunkowe, słupki kilometrowe, słupki przeszkodowe, pachołki drogowe przestawne

Oferowane elementy infrastruktury komunikacyjnej zaliczane są do urządzeń BRD mających za zadanie poprawę bezpieczeństwa kierowców i pieszych. Artykuły są wykonane z solidnych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Sprzedawane słupki drogowe dostępne są w różnych kształtach, formach, wzorach i kolorach, co pozwala dopasować pachołki do konkretnych potrzeb.

Zapraszamy do przejrzenia katalogu i składania wygodnych zamówień online!

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Jakie są rodzaje i funkcje słupków drogowych

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń BRD (bezpieczeństwa ruchu drogowego). Poszczególne artykuły odgrywają rolę:

  • ostrzegawczą – o występujących przeszkodach na jezdni. To ważne elementy zabezpieczania wykopów otwartych studzienek kanalizacyjnych na drodze, remontowanych pieszych ciągów komunikacyjnych, prac serwisowych odbywających się w przestrzeni publicznej i wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wygrodzenia określonego obszaru. W tej kategorii są modele typu U-5,
  • prowadzącą – w tym asortymencie dostępny jest m.in. słupek drogowy z oznaczeniem U-1a, który stosuje się do wyznaczenia ciągu komunikacyjnego na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych,
  • krawędziową – stosowane, aby doprecyzować geometrię skrzyżowania i ułatwić kierującym zjazd w innym kierunku,
  • blokującą – w tej kategorii jest słupek U-12c, który uniemożliwia wjazd na place zabaw, chodniki, targowiska, centra handlowe i inne miejsca użyteczności publicznej, zapewniając bezpieczeństwo i ograniczając ruch pojazdów w określonych strefach,
  • rozdzielającą – ciągi komunikacyjne pieszych (np. pachołek U-23) czy miejsca parkingowe (model CZB).

Każdy z tych słupków spełnia określoną funkcję, mając istotny wpływ na organizację ruchu drogowego oraz zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich jego uczestników. Produkty spełniają obowiązujące normy techniczne i standardy jakości, co gwarantuje ich wieloletnią trwałość użytkowania.

MetalMix – sprawdzony dostawca słupków drogowych

Sprzedawane produkty są trwałe, odpowiednio oznakowane, atestowane i dopuszczone do obrotu. Artykuły są wyposażone w elementy odblaskowe, zapewniające ich dobrą widoczność niezależnie od warunków atmosferycznych.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór słupków, które są niezbędne dla zapewnienia bezpiecznego i sprawnego przemieszczania się uczestników ruchu drogowego. Bez względu na to, czy potrzebujesz modeli do oznakowania tras, separatorów do oddzielenia pasów jezdni, czy pachołków blokujących – u nas znajdziesz potrzebne urządzenia BRD.

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej cenowo oferty MetalMix!


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio