Nowe produkty

Promocje

Najczęściej kupowane

Pozostałe elementy parkingowe separator parkingowy i rowerowy

W naszym szerokim asortymencie znajdują się wysokiej jakości separatory parkingowe i rowerowe. Zadaniem tych elementów jest wydzielanie miejsc, gdzie mogą zaparkować pojazdy. Akcesoria te zapewniają również bezpieczeństwo samochodom, budynkom i innym uczestnikom ruchu drogowego. Są wykorzystywane nie tylko na parkingach przed supermarketami, galeriami handlowymi, dworcami czy osiedlami, ale także na stacjach benzynowych. Z powodzeniem zastępują klasyczne krawężniki. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych w tej kategorii produktów i składania zamówień!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Praktyczne separatory parkingowe i rowerowe

Istnieją miejsca, w których panuje wzmożony ruch samochodowy, co może się wiązać z licznymi stłuczkami i kolizjami. Nowoczesny separator parkingowy lub rowerowy minimalizuje ryzyko wystąpienia takich przykrych zdarzeń. Dzięki tego typu ogranicznikom wyraźnie oznaczysz granice miejsca postoju – tak aby dostępny teren został optymalnie podzielony i żaden kierowca nie mógł zabrać innym cennej przestrzeni. W konsekwencji znacznie rzadziej dochodzi do przypadkowych przerysowań aut. Oferowane części sprawdzą się też w innych zastosowaniach. Oddzielisz nimi poszczególne pasy ruchu czy strefy przeznaczone wyłącznie dla pieszych oraz ochronisz budynki i inne konstrukcje przed najechaniem pojazdów. Przy użyciu tych artykułów każdy uporządkuje komunikację drogową.

Kup najlepsze separatory

Polecamy dostępne u nas separatory parkingowe i rowerowe, które na pewno spełnią wymagania Klientów, Mają one specjalny trapezoidalny kształt i są mocowane do podłoża za pomocą dołączonych do zestawu śrub. Wszystkie oferowane modele wykonano z wytrzymałych materiałów. Do wyboru są warianty długie lub krótkie, np. z elementami odblaskowymi. Jako doświadczony sklep gwarantujemy profesjonalną obsługę, więc służmy doradztwem na temat proponowanych artykułów, Ponadto mamy korzystne ceny i szybko wysyłamy zamówione towary!


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio