Słupki parkingowe plastikowe

W MetalMix zapewniamy naszym Klientom dostęp do szerokiego wybór wysokiej jakości zapór, których głównym zadaniem jest uniemożliwienie zajmowania zarezerwowanych miejsc parkingowych osobom nieupoważnionym. W tej kategorii znajdują się blokady wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, które przy znacznie niższej wadze mogą pochwalić się podobnymi parametrami użytkowymi co alternatywy wykonane z metalu.

Produkty z tej części asortymentu zostały stworzone przede wszystkim z myślą o rozdzielaniu stanowisk i dyscyplinowaniu użytkowników parkujących pojazdy na placach. Nasze plastikowe słupki parkingowe wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, wpływ promieniowania UV, opady atmosferycznych, działanie wysokich i niskich temperatur czy korozję. Dzięki temu jest to optymalny wybór dla Klientów szukających praktycznych blokad, które nie są wymagające pod względem konserwacji.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Właściwości materiałowe, jakimi może pochwalić się pachołek parkingowy z plastiku, są korzystne nie tylko z perspektywy zarządcy parkingu. W porównaniu z takimi samymi elementami wykonanymi z metalu stanowią znacznie mniejsze zagrożenie dla karoserii samochodu. Po przypadkowym najechaniu uginają się pod jego ciężarem, nie powodując wgnieceń czy pęknięć. Z tego powodu idealnie spisują się zwłaszcza na placach, gdzie ilość miejsca manewrowego jest niewielka.

Warto również podkreślić, że większość oferowanych wyrobów sprawdza się nie tylko jako blokada parkingowa, lecz również plastikowy słupek drogowy, czy nawet dekoracyjny! Dopracowana konstrukcja, którą można uzupełnić o liczne dodatki, jak stabilna podstawa, taśmy ostrzegawcze, łańcuchy lub deski (dzięki wykonywanym na zamówienie otworom) sprawia, że słupki drogowe z naszej oferty z powodzeniem można wykorzystać do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, czasowego wyznaczania stref specjalnego przeznaczenia czy innych celów zewnętrznych, jak również w organizacji pracy w wielkopowierzchniowych obiektach takich jak magazyny czy hale produkcyjne. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów można bez problemu znaleźć model pasujący do pozostałych elementów aranżacji, a pasy odblaskowej folii ostrzegawczej II generacji gwarantują odpowiednią widoczność. Tym samym przekłada się to na wysoki poziom bezpieczeństwa pojazdów, osób czy obiektów znajdujących się za wygrodzeniem.


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio