Słupki parkingowe i drogowe plastikowe

W MetalMix zapewniamy naszym Klientom dostęp do szerokiego wybór wysokiej jakości zapór, których głównym zadaniem jest uniemożliwienie zajmowania zarezerwowanych miejsc parkingowych osobom nieupoważnionym. W tej kategorii znajdują się blokady wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, które przy znacznie niższej wadze mogą pochwalić się podobnymi parametrami użytkowymi co alternatywy wykonane z metalu.

Produkty z tej części asortymentu zostały stworzone przede wszystkim z myślą o rozdzielaniu stanowisk i dyscyplinowaniu użytkowników parkujących pojazdy na placach. Nasze plastikowe słupki parkingowe wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, wpływ promieniowania UV, opady atmosferycznych, działanie wysokich i niskich temperatur czy korozję. Dzięki temu jest to optymalny wybór dla Klientów szukających praktycznych blokad, które nie są wymagające pod względem konserwacji.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Słupki plastikowe drogowe

Właściwości materiałowe, jakimi może pochwalić się pachołek parkingowy z plastiku, są korzystne nie tylko z perspektywy zarządcy parkingu. W porównaniu z takimi samymi elementami wykonanymi z metalu stanowią znacznie mniejsze zagrożenie dla karoserii samochodu. Po przypadkowym najechaniu uginają się pod jego ciężarem, nie powodując wgnieceń czy pęknięć. Z tego powodu idealnie spisują się zwłaszcza na placach, gdzie ilość miejsca manewrowego jest niewielka.

Słupki plastikowe - najwyższa jakość

Warto również podkreślić, że większość oferowanych wyrobów sprawdza się nie tylko jako blokada parkingowa, lecz również plastikowy słupek drogowy, czy nawet dekoracyjny! Dopracowana konstrukcja, którą można uzupełnić o liczne dodatki, jak stabilna podstawa, taśmy ostrzegawcze, łańcuchy lub deski (dzięki wykonywanym na zamówienie otworom) sprawia, że słupki plastikowe drogowe z naszej oferty z powodzeniem można wykorzystać do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, czasowego wyznaczania stref specjalnego przeznaczenia czy innych celów zewnętrznych, jak również w organizacji pracy w wielkopowierzchniowych obiektach takich jak magazyny czy hale produkcyjne. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów można bez problemu znaleźć model pasujący do pozostałych elementów aranżacji, a pasy odblaskowej folii ostrzegawczej II generacji gwarantują odpowiednią widoczność. Tym samym przekłada się to na wysoki poziom bezpieczeństwa pojazdów, osób czy obiektów znajdujących się za wygrodzeniem.


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio