Nowe produkty

Promocje

Najczęściej kupowane

Akcesoria do blokad i stojaków na rowery

Osoby korzystające z rowerów często chronią swoje jednoślady przed kradzieżą poprzez ich przypięcie do stałego elementu małej architektury miejskiej za pomocą specjalnej blokady. Z tego względu m.in. w przestrzeni publicznej powszechnie ustawia się dziś metalowe stojaki rowerowe, które można z powodzeniem przytwierdzić na stałe do podłoża. Nasz asortyment obejmuje m.in. takie wyroby, a także niezbędne do ich montażu akcesoria. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na ich temat i składania zamówień!

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Jak stworzyć bezpieczne stanowisko rowerowe?

Miejsca przeznaczone do parkowania i przypinania rowerów są najczęściej instalowane na otwartej przestrzeni. Narażone na działanie czynników zewnętrznych elementy małej architektury miejskiej powinny być więc odporne m.in. na zróżnicowane temperatury oraz wilgoć. Warunki te spełniają cynkowane ogniowo stalowe stojaki rowerowe, które są dostępne w naszym sklepie w wariantach niskim i wysokim. Ich podstawę stanowi stelaż przygotowany z ceowników giętych na zimno.

Ważną kwestią w kontekście zachowania łatwej dostępności do stanowisk rowerowych jest zabezpieczenie ich na wypadek zbyt bliskiego postoju innych pojazdów, w tym samochodów. Przed parkowaniem aut w niewielkiej odległości od wspomnianych stojaków skutecznie powstrzymuje specjalna, składana blokada słupkowa. Przy jej montażu należy pamiętać o zakupie niezbędnych akcesoriów w postaci podstawy umożliwiającej wbetonowanie całego elementu. Takie rozwiązanie znacząco utrudnia jego usunięcie bez przeznaczonych do tego celu narzędzi. Oferujemy również zamki z ryglem do takich systemów oraz przeznaczone do łączenia elementów z wyrobami betonowymi kołki rozporowe.

Zachęcamy do zakupu wszystkich tych produktów w naszym sklepie – w razie pytań związanych z ofertą z przyjemnością udzielimy na nie odpowiedzi i pomożemy w dokonaniu wyboru!


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio