Infolinia 604 348 429 .Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00, w soboty od 8:00 do 14:00

Firma MetalMix jest producentem elementów małej architektury miejskiej. Naszym niewątpliwym atutem jest dbałość o najwyższą jakość przy zachowaniu umiarkowanych, konkurencyjnych cen. Sklep internetowy umożliwia  zakup produktów firmy w cenach producenta szerszemu gronu potencjalnych klientów.Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Producent blokad parkingowych

W MetalMix stawiamy na kompleksowe podejście do potrzeb naszych Klientów. Od wielu lat cieszymy się rozpoznawalnością przede wszystkim jako producent blokad parkingowych. Dostarczamy na rynek szeroką gamę słupków oraz zapór typu T, U, Triangle i Policeman wykonanych ze stali. Wyroby z naszym logo charakteryzują się wysoką odpornością na wpływ czynników zewnętrznych oraz korozji. Na uwagę zasługuje również fakt, że są to blokady składane, co przekłada się na mnogość zastosowań i bardzo dużą funkcjonalność.


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio