Nowe produkty

Promocje

Najczęściej kupowane

Elementy drogowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz rozmaite elementy drogowe, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Do wyboru są wysokiej jakości separatory, elastyczne słupki, bariery i inne niezbędne akcesoria. Pomagają one w poruszaniu się po danej przestrzeni, przypominają o zachowaniu ostrożności oraz tworzą infrastrukturę zabezpieczającą pieszych czy budynki. W konsekwencji dochodzi do mniejszej liczby stłuczek i wypadków. Polecamy sprawdzić cały asortyment produktów do wyposażenia dróg i ulic, a potem złożyć zamówienie!

Produkty w podkategoriach

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów

Nowoczesne słupki, separatory i bariery

Wśród wielu artykułów na szczególną uwagę zasługują słupki drogowe. Te proste, lecz nieodzowne przedmioty są łatwo dostępne w naszym sklepie. Ich główną funkcją jest oddzielanie dróg od na przykład chodników, co uniemożliwia pojazdom przedostanie się na teren przeznaczony dla pieszych. Powszechnie wykorzystuje się też modele elastyczne, które mogą wyznaczać miejsca parkingowe, a także warianty prowadzące – wytyczają one trasę, co ułatwia jazdę w ciemności czy w trudnych warunkach atmosferycznych. Równie przydatny jest separator wskazujący przebieg drogi. Wykorzystuje się go przy wyjazdach, m.in. z parkingów. Mamy też metalowe lub zrobione z tworzyw sztucznych bariery. Dzięki nim można oznaczyć ścieżki komunikacyjne, zabezpieczyć roboty drogowe czy odgrodzić imprezę masową.

Znakomite produkty drogowe

Oferujemy nie tylko doskonałe separatory, słupki drogowe oraz bariery. Do kupienia są też osłony antyporostowe, podstawy, dodatki odblaskowe czy wskazujące numery dróg. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, spełniają przepisy prawa i wypełniają normy bezpieczeństwa. Sprawdzą się więc w przestrzeniach miejskich i otoczeniu arterii komunikacyjnych. Co ważne, zapewniamy fachową obsługę każdego Klienta, więc w razie potrzeby służymy doradztwem. Dodatkowo gwarantujemy atrakcyjne ceny i sprawną wysyłkę towarów!


Copyright © 2017. WEB Projekt Studio